Gliwice – miasto innowacji i rozwoju

Gliwice to miasto, w którym każdy dzień jest krokiem do przodu. Rozwijająca się metropolia, ale również miejsce pełne imprez i kulturalnych wydarzeń.
W tej lokalizacji jest wiele ciekawych pomysłów na realizację teledysku ślubnego, czy po prostu wykorzystanie miejskiego parku w ramach spaceru.
Tak wiele możliwości w jednym mieście.

Kamerzysta na wesele Gliwice

Profesjonalny operator kamery, którego możesz mieć na swoim ślubie. Nasza pasja w połączeniu z doświadczeniem sprawiają, że możemy podchodzić do filmowania w sposób, który nie tylko skupia się na wideo-reportażu, ale  zwraca też uwagę na wartości estetyczne, ukazanie emocji rodziców, świadków, czy samej Pary Młodej. W ciągu dnia dzieje się tak wiele, że cenne chwile umykają nam i nawet nie zdajemy sobie sprawy, że istniały. Wprawione oko kamerzysty pozwala zauważyć właśnie te momenty.


Wideofilmowanie najwyższej jakości

Nasze usługi nagrywania filmów weselnych obecne są na rynku od ponad 20 lat. Pomimo dużego doświadczenia, stale odświeżamy swój styl pracy, starając się wpasować w indywidualne potrzeby każdego naszego klienta. Poprzez rozmowę staramy się dowiedzieć co jest dla Was najcenniejsze i na czym najbardziej Wam zależy. Dla jednych jest to ceremonia, a dla innych krojenie tortu i przekazanie go rodzicom. Ponieważ jesteśmy elastyczni, naszym stylem dopasowujemy się do każdego.